Preskočiť na obsah
Ing. Stanislav Kruško

Odborné a poradenské služby

Ing. Stanislav Kruško

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Obec
Košice - Sídlisko Ťahanovce
Od roku
2002
IČO
37 583 051

Ing. Stanislav Kruško

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
040 13 Košice - Sídlisko Ťahanovce
Na trhu od
11. marca 2002
IČO
37 583 051
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Podnikanie v číslach

24
rokov na trhu
2002
rok vzniku
19
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Stanislav Kruško

Ing. Stanislav Kruško – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Košice - Sídlisko Ťahanovce. Podniká od 11. marca 2002.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 19 položiek, napríklad vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien a výroba a predaj zvukovoobrazových záznamov.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Stanislav Kruško
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 583 051
Dátum vzniku
11. marca 2002
Miesto podnikania
040 13 Košice - Sídlisko Ťahanovce
Živnostenský register
Okresný úrad Košice, vložka č. 701-8702
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Stanislav Kruško zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 19 položiek.

  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb

  • Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien

  • Výroba a predaj zvukovoobrazových záznamov

  • Výroba a predaj nenahraných nosičov záznamov

  • Fotografické služby

  • Vydávanie nahraných nosičov záznamu zvuku

Zobraziť všetkých 19 položiek predmetu činnosti
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
  • Výroba a predaj zvukovoobrazových záznamov
  • Výroba a predaj nenahraných nosičov záznamov
  • Fotografické služby
  • Vydávanie nahraných nosičov záznamu zvuku
  • Grafické spracovanie dát počítačom
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • Reklamná činnosť
  • Demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu
  • Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
  • Lešenárske práce
  • Zváračské práce
  • Rganizovanie kurzov, prednášok, školení a seminárov
  • Finančný leasing
  • Poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)
  • Spracovanie údajov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Stanislav Kruško?

Miesto podnikania je v obci 040 13 Košice - Sídlisko Ťahanovce.

Čím sa Ing. Stanislav Kruško zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb; uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; výroba a predaj zvukovoobrazových záznamov; výroba a predaj nenahraných nosičov záznamov.

Aké je IČO – Ing. Stanislav Kruško?

IČO je 37 583 051.

Odkedy podniká Ing. Stanislav Kruško?

Podnikanie začalo 11. marca 2002. Na trhu pôsobí 24 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Stanislav Kruško podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-stanislav-krusko.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.